Kırmızı Lahanalı Makarna

Makarna hazırlanışı pratik ve protein açısından zengin bir besindir. Kolay bir kırmızı lahanalı makarna tarifi paylaşıyoruz, afiyet olsun.

Sosisli Makarna

Makarnakeşler için yapılışı kolay, lezzeti olay bir sosisli makarna tarifi. Lezzetin iyisi sosisli makarna tarifinin en afilisi.

Zeytinli Makarna

Makarna yaparken farklı malzemeler denemekten korkmayın. Göreceksiniz, makarnalırınız çok daha lezzetli olacak ve afili bir görünüm elde edecekler. Kolay bir zeytinli makarna tarifini paylaşıyoruz, buyursunlar efendim.

Fırında Makarna

Sindirimi kolay, lezzeti olay; afili mi afili bir tarif: fırında makarna. Kolay bir tarifi paylaşıyoruz.

Domatesli Makarna

Hepinizin çok seveceğini düşündüğüm, tadına pek çoğumuzun aşina olduğu bit tat: Domatesli makarna. Buyursunlar efendim!

Peynirli Makarna

İşte, yapılışı kolay, tadı ise enfes bir tarif: Peynirli Makarna.

On, yüz, bin kuralı

On, yüz, bin kuralı nedir? On, yüz, bin kuralı, makarna yapımında yaygın olarak kullanılan bir pişirme yöntemidir. Her ne kadar satın almış olduğunuz makarna paketinin arka yüzünde yazan pişirme talimatlarını uygulamanızı salık versem de, pratikliği ve akılda kalıcılığı dolayısıyla on, yüz, bin kuralını da kullanabilirsiniz.

Makarna nasıl yapılır?

Başlamadan önce, Temel Mutfak Bilgileri kategorisi altında ‘on, yüz, bin kuralı’ adlı makaleyi okumanızı tavsiye ederim. Size, satın almış olduğunuz makarna paketinin arka yüzündeki pişirme talimatları haricinde farklı bir pişirme alternatifi sunacaktır.